درباره چاپخانه

درباره چاپخانه

به ما بگویید چه می خواهید؟ چاپ فضاي خارجی يا داخلی، چاپ به منظور يك كمپين تبلیغاتی، چاپ براي مدتی محدود يا چاپي برای نصب دايم در يك موزه، فقط كافيست هدف خود را به ما بگوييد تا ما با نشان دادن نمونه های كار شده قبلی، شما را از نزديك با آنها آشنا و بهترين روش براي رسيدن به آن را به شما نشان دهيم.

چاپ پوستر در ابعاد بزرگ تبلیغات شهری و گرافیک محیطی تخصص چاپخانه دیجیتال یکتا نقش آفرین است.

تکنولوژی چاپ لاتکس شش رنگ، استفاده از جوهرهای سازگار با محیط زیست با ماندگاری 5 سال ، امکان چاپ تا عرض 5 متر بصورت یک تكه و استفاده از مجهزترين و به روزترين ماشين آلات ما را به چاپخانه رتبه یک در ایران تبدیل کرده است.

تعداد 4 دستگاه ماشین چاپ شش رنگ 5 متری فضای باز Jeti، تعداد 2 ماشین لاتکس HP Latex 360، دستگاه چاپ UV، دستگاه لمینیتور عرض 160 سانتی متر، دستگاه چاپ پارچه، دستگاه برش لیبل در هر ابعاد و فرم، خروجی چاپ 2000 متر مربع در یک شیفت کاری، کیفیت عالی و قیمت مناسب ، دریافت سفارش بصورت آنلاین، خدمات 24 ساعته بدون تعطیلات، نمونه گیری قبل از چاپ، تحویل کار در کوتاه ترین زمان و سرویس حمل و ارسال سریع، ما را از دیگران متمایز می کند.

چاپ با رنگهای درخشان روی انواع بنر و فلکس در فضای باز، بوم، پارچه، لایت باکس پارچه ای، وینیل با نور پس زمینه، مش، همراه با لمینیت یا بدون لمینیت از امکانات یکتانقش است.